تصویر اطلس گردشگری قشم به زودی راه اندازی می شود

اطلس گردشگری قشم به زودی راه اندازی می شود

مدیرکل گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد قشم، رونمایی نقشه سه بعدی الکترونیکی این جزیره را پیش زمینه ای برای طراحی و راه اندازی اطلس جامع گردشگری قشم دانست.


به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، سید محمدامین جعفری حسینی گفت: نرم افزار اختصاصی "نقشه همراه قشم" که چند روزی است با قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های IOS و اندروید با ویژگی های نوین و کاربردی مطابق با آخرین فناوری های روز طراحی و از سوی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان در دسترس همگان قرار گرفته است سنگ بنای اطلس جامع گردشگری قشم است.
وی، قابلیت های این نقشه در کشور را بی نظیر دانست و افزود: به تمام اماکن اقامتی جزیره اعم از هتل ها، مهمانپذیرها و خانه های بوم گردی توصیه شده تا گردشگران را برای استفاده از این نرم افزار راهنمایی کنند.
جعفری حسینی بهمچنین از گردشگران و ساکنان جزیره نیز تقاضا کرد با پیشنهادات و انتقادات خود سازمان منطقه آزاد قشم را در به روز رسانی و اطلاعات گردشگری و تفریحی در  این نرم افزار راهنمایی کنند.
بنا به این گزارش، در نقشه سه بعدی الکترونیکی قشم، نرم افزار «مسیریابی با گویش فارسی» برای اولین بار در کشور و همزمان با تهران، مشهد و یزد و سرویس "کی کجاست؟ " با امکان اشتراک گذاری موقعیت هر فرد با سایر همسفران نیز طراحی شده است.
علاقه مندان می توانند با مراجعه به "کافه بازار" یا سایت سازمان منطقه آزاد قشم به نشانی WWW.QESHM.IR در پرتال گردشگری نسبت به دریافت این نرم افزار اقدام نمایند.
جزیره قشم با ظرفیت های کم نظیر گردشگری، هوای کاملا بهاری این روزها، سواحل زیبا و بازار مناسب خرید در جنوب ایران واقع شده است.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.