تصویر ورود 642 هزار مسافر نوروزی به قشم / افزایش 54 درصدی مسافران فرودگاه در نوروز 96

ورود 642 هزار مسافر نوروزی به قشم / افزایش 54 درصدی مسافران فرودگاه در نوروز 96

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ورود بیش از 642 هزار مسافر نوروزی از 25 اسفندماه 95 تا سیزدهم فروردین ماه امسال به جزیره قشم و افزایش دو درصدی آن نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، فرزین حقدل گفت: در تعطیلات نوروز امسال بیش از 118 هزار دستگاه خودرو از طریق بندر پهل در استان هرمزگان وارد اسکله لافت جزیره قشم شدند که این رقم نسبت به پارسال شش درصد افزایش داشته است.

به گفته وی، در همین مدت بیش از 31 هزار مسافر از فرودگاه بین المللی قشم به این جزیره سفر کردند که نسبت به مدت مشابه پارسال با رشد چشمگیر 54 درصدی همراه بود.

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم بیان کرد: در سیزدهمین روز از بهار 96، بیش از هشت هزار تن به جزیره سفر کردند که هفت هزار نفر از طریق اسکله ها و هزار نفر نیز از فرودگاه به جزیره وارد شدند.

جزیره قشم با وسعت یکهزار و 500 کیلومترمربع در جنوب ایران و تنگه هرمز واقع شده و هر ساله پذیرای میلیون ها گردشگر داخلی و خارجی است. نوروز امسال هم با وجود بارش های کم سابقه در جزیره صدها هزار تن از هموطنان این جزیره زیبا را به عنوان مقصد سفر انتخاب کردند.

 

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.