تصویر ‎همکاری مرکز بین المللی رشد قشم و آموزش و پرورش/استقرار پژوهشسراي دانش آموزي در مركز بين المللي رشد قشم/ از ايده هاي برتر دانش آموزي حمایت می شود

‎همکاری مرکز بین المللی رشد قشم و آموزش و پرورش/استقرار پژوهشسراي دانش آموزي در مركز بين المللي رشد قشم/ از ايده هاي برتر دانش آموزي حمایت می شود

مدیر مرکز بین‌المللی رشد منطقه آزاد قشم از افزایش همکاری این مرکز با آموزش و پرورش شهرستان قشم در راستای رشد و پرورش استعدادها و نخبه‌پروری خبر داد.


به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد  قشم، سیده مهدیه فلاحی در بازدید از هنرستان‌های دخترانه قشم گفت: مرکز بین‌المللی رشد قشم با در اختیار داشتن فضا، امکانات علمی و آزمایشگاهی همچنین نیروی انسانی ماهر به دنبال شناسایی، جذب و پرورش استعدادهای موجود در این جزیره است.
وی با تاکید بر برنامه ریزی مستمر برای شکوفایی استعداد های علمی دانش آموزان جزیره اظهار کرد: برای پرورش نخبگان، دانش آموزان جزیره باید از ظرفیت مراکز علمی منطقه آزاد قشم بهره‌مند شوند .
فلاحی ادامه داد: دستاوردهای دانش آموزان دو هنرستان فروغ اندیشه و سپیده کاشانی بسیار چشم‌نواز و زیبا بوده و این از نبوغ و استعداد های بسیار دانش آموزان قشمی حکایت دارد.
مدیر مرکز بین‌المللی رشد قشم یادآور شد: همکاری این مرکز با آموزش و پرورش می‌تواند نقطه عطفی در راستای نخبه‌پروری در مدارس این جزیره باشد.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان قشم هم در حاشیه این مراسم با تقدیر از دید دلسوزانه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم نسبت به رشد و جهش علمی در این جزیره، خاطرنشان کرد: مرکز بین‌المللی رشد با در اختیار قرار دادن امکانات موجود خود برای استقرار پژوهش‌سرای دانش آموزی، نشان داده است که به دنبال پیشرفت علمی و پرورشی دانش آموزان مستعد این جزیره است.
بهرام پوراشرف تصریح کرد: در تفاهم‌نامه با مرکز بین‌المللی رشد، از ظرفیت‌های علمی و تجهیزاتی اعم از فضا، آزمایشگاه، اساتید مجرب و وسایل کمک آموزشی مرکز رشد در مسیر بالندگی و رشد استعدادهای دانش آموزی استفاده خواهد شد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.