تصویر برگزاری مسابقات موتورکراس قهرمانی استان هرمزگان بمناسبت روز ملی خلیج فارس در قشم

برگزاری مسابقات موتورکراس قهرمانی استان هرمزگان بمناسبت روز ملی خلیج فارس در قشم

رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی شهرستان قشم از برگزاری مسابقات موتورکراس قهرمانی استان هرمزگان به مناسبت گرامیداشت روز ملی خلیج فارس در قشم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، شمس الدین تکی زاده اعلام کرد: این مسابقات با هدف انتخاب برترین ها برای مسابقات قهرمانی کشور روز جمعه ساعت 16 در پیست موتورکراس شهر قشم در مسیر ساحل جنوبی پشت زیارتگاه شاه شهید برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه این مسابقات به عنوان نخستین دوره در سال 98 می باشد، افزود: تاکنون پنج دوره از این مسابقات در پیست موتورکراس قشم برگزار شده است و امسال این مسابقات با هدف معرفی برترین ها برای حضور در مسابقات کشوری بمناسبت روز ملی خلیج فارس برگزار خواهد شد.
به گفته رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی شهرستان قشم، در این مسابقات 25 موتور سوار از جمله سه موتور سوار مهمان از کرمان و سیرجان در کلاس 250 سی سی و 450 سی سی شرکت می کنند.
وی ادامه داد: موتورسوارانی از بندر عباس، بندر خمیر، شهرستان های بستک، جناح و قشم در سه کلاس ٢٥٠ سی سی، ٤٥٠ سی سی و کلاس آزاد در این دوره از مسابقات با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
تکی زاده گفت: به نفرات برتر علاوه بر جوایز، حکم قهرمانی و تندیس مسابقات از سوی هیات موتور سواری و اتوموبیلرانی استان هرمزگان اهدا خواهد شد.
بنا به این گزارش، مسابقات موتورکراس روز جمعه 13 اردیبهشت ماه بمناسب گرامیداشت روز ملی خلیج فارس (دهم اردیبهشت) در پیست موتور کراس شهر قشم برگزار می شود.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.