تصویر پیام رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت سالگرد رحلت ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)

پیام رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به مناسبت سالگرد رحلت ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)

.


 

نیمه خرداد هرسال برای ملت همیشه در صحنه ایران یادآور سالروز عروج ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) است. حضرت روح الله مبارزی بزرگ بود که به پشتوانه ایمان و آزادگی و با حمایت ملت شریف ایران حکومت ستمشاهی را ویران کرد و با تکیه بر فرهنگ عظیم عاشورا، نظامی را بر پایه استقلال و آزادی بنا نهاد.

چهاردهم خردادماه، سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) به عنوان یک شخصیت بزرگ و دور اندیش است و از اهمیت فراوانی در تاریخ ایران اسلامی برخوردار بوده و به عنوان روز وداع با رهبر و راهبر انقلابی بزرگ به پشتوانه مردم، در برگ های تقویم به یادگار مانده است.

حضرت امام خمینی (ره)، نماد یک رهبر مردمی بودند، شخصیتی که از میان مردم برخاست، با مردم زندگی کرد و در نهایت یک نظام برپایه مردم سالاری دینی را بنا نهاد.

با وجود آنکه 30 سال از ارتحال رهبر عدالتخواهان و حامی مستضعفان جهان می گذرد، اما هنوز هم صدای آن پیر سفر کرده همچنان در گوش زمان جاری است.

در آستانه سی امین سالگرد ارتحال ملکوتی بینانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) و در اوان پنجاه و ششمین سالروز قیام مردمی 15 خرداد که نقطه سرآغاز نهضت بیداری ملت ایران است، ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی و گرامی داشت یاد و خاطره آنها، این مصیبت را به محضر رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی) به عنوان جانشین صالح آن امام عزیز، مردم سراسر ایران اسلامی، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مردم دیندار و ولایی جزیره قشم تسلیت می گویم.

اطمینان دارم مردم معتقد و ولایت مدار قشم به همراه دیگر مردم ایران اسلامی با حضور در مراسم ویژه سالگرد عروج ملکوتی روح رهبر کبیر انقلاب اسلامی یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب را گرامی خواهند داشت.

همچنین رجاء واثق دارم با تأسی به راه امام راحل و خون شهدا، با پاسداری از آرمان های والای انقلاب اسلامی و تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری و ظل عنایات ویژه حضرت ولیعصر (عج) برای اعتلا و سرافرازی ایران اسلامی بیش از پیش تلاش نماییم.

 

حمیدرضا مومنی

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.