تصویر حضور چشم گیر کودکان و نوجوانان روستای سهیلی قشم، در سیزدهمین جشنواره "هنرمند درون من "

حضور چشم گیر کودکان و نوجوانان روستای سهیلی قشم، در سیزدهمین جشنواره "هنرمند درون من "

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سیزدهمین جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با موضوع "هنرمند درون من" به میزبانی روستای زیبای سهیلی برگزار شد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، علیرضا کمساری با اعلام این خبر بیان کرد: سیزدهمین  دوره از جشنواره "هنرمند درون من" با هدف رشد و توسعه هنر در کودکان و نوجوانان جزیره، روز جمعه  ۲۴ خرداد ماه با استقبال بی نظیر کودکان این روستا برگزار شد.
وی با اشاره به حضور چشم گیر کودکان و نوجوانان در این برنامه افزود: در این برنامه فرهنگی- هنری بیش از ۴۰۰ کودک و نوجوان به اتفاق خانواده خود شرکت داشتند.
به گفته مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، مسابقات مهیج ورزشی و نقاشی از برنامه های اجرا شده در این جشنواره بود که با اهداء جوایز به نفرات برتر همراه شد.
کمساری ادامه داد: یکی از برنامه های این دوره از جشنواره "هنرمند درون من"  برنامه بلند خوانی کتاب برای کودکان و نوجوانان بود که علاوه بر معرفی کتاب، با خواندن بخش هایی از داستان، کودکان و نوجوانان را به مطالعه کتاب تشویق می کند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم در توضیح بیشتر عنوان کرد: کشف، شناسایی و پرورش استعدادهای هنری بین کودکان و نوجوانان و شناسایی کودکان کم بضاعت و بی بضاعت سراسر جزیره، از اهداف اصلی برگزاری این جشنواره های دوره ای در روستاهای قشم است.
شایان ذکر است،  سیزدهمین جشنواره نقاشی کودک و نوجوان با موضوع "هنرمند درون من" توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم، با همکاری مدیریت امور شهری و روستایی این سازمان، انجمن هنرهای تجسمی کانون هنر قشم، همراهی دهیاری و شورای اسلامی روستای سهیلی  عصر روز جمعه 24 خرداد ماه برگزار شد.
تهیه و تنظیم: معصومه مشارچ
همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.