تصویر استقرار میز خدمت اصناف در مصلای نماز جمعه قشم
در ادامه برنامه ریزی های مرتبط با روز ملی اصناف انجام شد؛

استقرار میز خدمت اصناف در مصلای نماز جمعه قشم

میز خدمت اصناف به دستور رییس هیات مدیره و ‌مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم و با همکاری مدیریت امور شهری و روستایی این سازمان در محل مصلی نماز جمعه شهرستان قشم مستقر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، میز خدمت به مردم با محوریت پاسخگویی و صیانت از حقوق شهروندی و با هدف تسریع و تسهیل در خدمت رسانی و رفع مشکلات صنفی کسبه ها و مردم، روز جمعه 14 تیر ماه در مصلی نماز جمعه شهرستان قشم مستقر گردید.
ارتقاء فرآیند خدمت رسانی و حفظ کرامت مردم، از مهم ترین دستورالعمل های اجرایی واحد امور اصناف در راستای تحقق بخشیدن به سیاست های مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم می باشد.
تکریم ارباب رجوع، خدمت رسانی شایسته، جلوگیری از اتلاف وقت، رفع بروکراسی اداری، رضایتمندی مردم و درنهایت پاسخگویی و ارتباط مستقیم مسوولین مدیریت امور شهری و روستایی و امور اصناف با مردم، از دیگر اهداف استقرار میز خدمت بوده است.
شایان ذکر است، در این برنامه که زمان برگزاری آن قبل و بعد از نماز عبادی و سیاسی روز جمعه 14 تیر ماه بوده است، نمایندگان مدیریت امور شهری و روستایی و اداره امور اصناف سازمان منطقه آزاد قشم به صورت مستقیم و رو در رو، اقدام به مشاوره و پاسخگویی به مراجعان نمودند.
ارایه ۵۰ درصد تخفیف برای صدور پروانه کسب و ۳۰ درصد تخفیف برای تمدید پروانه کسب، نشست متعدد با نمایندگان صنوف جهت رفع موانع و ‌مشکلات صنفی، اتخاذ تدابیر مناسب برای رونق بازار و همچنین برپایی میز خدمت، از جمله برنامه های مدیریت امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم در ماه جاری و به مناسبت روز ملی اصناف بوده است.
تهیه و تنظیم: معصومه مشار

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.