تصویر رفع تصرف اراضی ساحلی قشم به ارزش بیش از 30 میلیارد ریال

رفع تصرف اراضی ساحلی قشم به ارزش بیش از 30 میلیارد ریال

مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از رفع تصرف اراضی ملی در ساحل شمالی جزیره قشم به ارزش 30 میلیارد و 612 میلیون ریال خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حسین رفیعی با اعلام این خبر بیان داشت: این زمین به متراژ 30 هزار و 612 مترمربع واقع در ساحل شمالی جزیره صبح روز چهارشنبه 26 تیر ماه آزادسازی شد.
وی با تاکید بر تلاش های این مجموعه در راستای احقاق حقوق ملی افزود: بررسی تخلفات ساختمانی، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و رفع تصرف اراضی ملی از عمده ترین وظایف این مجموعه در سازمان منطقه آزاد قشم است.
رفیعی با تاکید بر حضور مستمر نیروهای واحد حفاظت از اراضی ملی سازمان منطقه آزاد قشم در سطح جزیره، عنوان کرد: روند مبارزه با پدیده زمین خواری و پیشگیری از تصرفات اراضی ملی و دولتی در قشم پس از سکان داری حمیدرضا مومنی در اسفند ماه 1394 به عنوان  مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم،  با جدیت در حال پیگیری است.
مشاور امنیتی و انتظامی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ضمن  تقدیر از همکاری مجموعه های ذیربط بیان داشت: مجموعه دادسرا، نیروهای انتظامی، بخشداران، دهیاران و اهالی جزیره قشم همچنین حوزه های معاونت فنی و زیر بنایی واحد  ژئوماتیک ، حراست، حقوقی و املاک و  مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم تاکنون در دستیابی به این هدف، بهترین همراه واحد حفاظت از اراضی ملی سازمان منطقه آزاد قشم بوده اند.
جزیره قشم با یک هزار و 500 کیلومتر مربع وسعت و 67 روستا به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس در جنوب ایران قرار دارد.
تهیه و تنظیم: معصومه مشار

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.