تصویر  زلزله لافت هیچگونه خسارت جانی و مالی نداشت
رییس ستاد بحران سازمان منطقه آزاد قشم خبر داد؛

زلزله لافت هیچگونه خسارت جانی و مالی نداشت

رییس ستاد بحران سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امروز یکشنبه زلزله ای به قدرت 4 و 4 دهم ریشتر بندر لافت جزیره قشم را به لرزه در آورد و خوشبختانه هیچگونه خسارت و آسیب جانی و مالی برای قشموندان و گردشگران در پی نداشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، محرم بهاروند با اعلام این خبر بیان کرد: زمین لرزه بندر لافت موجب شد برای مدت کوتاهی سیستم ایمنی تاسیسات اسکله، برق اسکله لافت را قطع نماید که با تلاش نیروهای مسئول و با وصل شدن برق، هم اکنون تردد به راحتی در این اسکله انجام می شود.

وی ادامه داد: تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با همکاری تمامی دستگاه های مسئول در شهرستان مشکلات احتمالی را در سریع ترین زمان ممکن حل کنیم.

بهاروند با تاکید بر انجام هماهنگی لازم با ادارات مختلف سازمان، اظهار کرد: هم اکنون تمامی ادارات سازمان منطقه آزاد و شهرستان  در حالت آماده باش قراردارند تا در صورت نیاز در سریع ترین زمان ممکن عملیات امداد رسانی را انجام دهند.

بندر لافت در جزیره قشم و در نزدیکترین نقطه به بندر پهل و سرزمین اصلی واقع شده ‌است و اسکله این بندر محل جابجایی خودروهای گردشگران به قشموندان به سرزمین اصلی می باشد.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.